Okna dachowe RoofLITE

Altaterra LTD. jest spółką zarejestrowaną na Węgrzech, założoną w lutym 2001 r., ale w rzeczywistości firmą Altaterra zarządza prawdziwie międzynarodowy zespół z całej Europy. Popyt na produkty wytwarzane przez Altaterra, dzięki wysokiej jakości, wzrasta w bardzo szybkim tempie. Obecnie nasze produkty sprzedawane są detalicznie i hurtowo przez handlowców, firmy budowlane i dystrybutorów na większości rynków europejskich.
Okna RoofLITE to produkt najwyższej jakości z nieprawdopodobnie długim okresem gwarancji wynoszącym aż 10 lat.
Produkt skandynawskiego eksperta w dziedzinie okien dachowych.
Niezawodne okna, których izolacja termiczna i wodooHIVEorność jest surowo testowana wg najnowszych norm europejskich.
… a w dodatku mają one najlepszą cenę na rynku.

Kolekcja okien RoofLITE:

CORE

Kolekcja CORE to okna dachowe z centralną osią obrotu, wyposażone w elegancką klamkę, umożliwiającą pasywną wentylację w dwóch pozycjach blokowania.
Okna CORE można instalować w dachu o kącie nachylenia 15-90 stopni.
Ekskluzywna konstrukcja okien zapewnia 10% więcej światła w Twoim pokoju, niż w przypadku okien wielu innych marek. Okna z kolekcji RoofLITE są zamontowane bliżej powierzchni dachu, co nie tylko polepsza izolacyjność cieplną, ale sprawia, że z zewnątrz wyglądają one bardziej estetycznie.

CORE500 – okno ze standardowym pakietem szybowym z powłoką o niskiej przepuszczalności cieplnej
CORE510 – okno malowane na biało ze standardowym pakietem szybowym
CORE700 – pakiet szybowy 4-16-4H z hartowaną szybą zewnętrzną
CORE800 – pakiet szybowy 3+3-14-4H z wewnętrzną szybą bezpieczną i hartowaną szybą zewnętrzną
CORE300 – okno z pakietem szybowym 3-18-3 wypełnionym argonem

AREO

Kolekcja AERO to okna dachowe o środkowej osi obrotu, wyposażone w elegancką klamkę. Okna AERO można instalować w dachu o kącie nachylenia 15-90 stopni.
Okna z kolekcji AERO wyposażone są w nawiewnik (moduł wentylacji), który zapewnia optymalną pasywną wentylację, bez konieczności otwierania okna.
Ekskluzywna konstrukcja okien zapewnia 10% więcej światła w Twoim pokoju, niż w przypadku okien innych producentów.
Okna dachowe RoofLITE AERO leżą bliżej powierzchni dachu, co nie tylko polepsza izolacyjność cieplną, ale sprawia, że z zewnątrz wyglądają one bardziej estetycznie.

AERO500 – okno ze standardowym pakietem szybowym 4-17-3 wypełnionym argonem, z powłoką o niskiej przepuszczalności cieplnej

HIVE

Kolekcja HIVE to okna dachowe z centralną osią obrotu, wyposażone w elegancką klamkę, umożliwiającą pasywną wentylację w dwóch różnych pozycjach ryglowania.
Okna HIVE można instalować w dachu o kącie nachylenia 15-90 stopni.
Ekskluzywna konstrukcja okien zapewnia o 10% większe doświetlenie Twojego poddasza, niż w przypadku okien wielu innych marek.

HIVE500 Okno ze standardowym pakietem szybowym 4-17-3 wypełnionym argonem, z powłoką o niskiej przepuszczalności cieplnej.

NITO

NITO 500 to gama o środkowej osi obrotu okien dachowych z ościeżnicą o specjalnej, ekonomicznej konstrukcji oraz z nawiewnikiem, który zapewnia komfort i stanowi cenną wartość dodaną do produktu o interesującej cenie. Pasywna wentylacja dostarcza powietrze do pomieszczenia poprzez nawiewnik lub z wykorzystaniem pozycji rozszczelnienia okna – mikrouchyłu w wielopozycyjnej klamce. Ekonomiczny profil ościeżnicy daje możliwość ekskluzywnej aranżacji pomieszczenia poddasza. Okno posiada powierzchnię przeszklenia do 10% większą niż niektóre produkty konkurentów. Może być montowane w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni.
NITO500 Jest wyposażone w podwójną, zespoloną szybę 4-17-3 z przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem oraz wewnętrzną szybą pokryta powłoką niskoemisyjną.

DURO

DURO – nie tylko światło, lecz także odporność na czynniki atmosferyczne Kolekcja DURO to okna dachowe z centralną osią obrotu, wyposażone w elegancką klamkę, umożliwiającą pasywną wentylację w dwóch różnych pozycjach blokowanych. Okna DURO można instalować w dachu o kącie nachylenia 15-90 stopni.
Profile PCV wzmocnione aluminum zapewniają trwałość i wodooHIVEorność okien, bez konieczności konserwacji Profile PCV są zaizolowane w celu zapobiegania kondensacji oraz zapewnienia wysokich parametrów termicznych okna.

DURO700 – pakiet szybowy 4-16-4H z hartowaną szybą zewnętrzną

AKTUALNA PROMOCJA
LIDREX – Lider pokryć dachowych
PPHU LIDREX RYSZARD PYRZ
UL. MICKIEWICZA 12
62-500 KONIN
TEL/FAX 63 - 244-10-98

Godziny otwarcia:
09:00 - 17:00 - Pon. - Pt.
09:00 - 14:00 - Sob.
biuro@lidrex.konin.pl


Wyświetl większą mapę
TARTAK LIDREX
SŁAWSK 90
62-586 RZGÓW
TEL: 63/ 220-23-64
TEL KOM. 506-673-581

Wyświetl większą mapę