Gonty firmy GAF

Jeśli szukasz materiału najwyższej jakości, cenisz sobie styl, jakość – oferta firmy GAF skierowana jest właśnie do Ciebie. Posiadamy materiały wykonywane za pomocą najnowszych technologii z wykorzystaniem surowców tylko najlepszego gatunku.

Szeroka gama wzorów i kolorów dostępna jest na zamówienie. O szczegóły pytaj w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Jaka jest tajemnica wyglądu gontu Timberline HD ?

Barwy w górnej jak i dolnej warstwie gontu są ostre i dobrze zdefiniowane, mają eksponować strukturę i podkreślać jej intensywny kolor. W odróżnieniu od innych producentów firma GAF posiada specjalnie opatentowany „zespól cieni” (U.S. Patent No. 5,666,776). Każde pasmo cieni nakładane jest za pomocą zaawansowanych, sterowanych komputerowo maszyn techniką wtapiania. W połączeniu z losowo mieszaną górną warstwą gontu uzyskujemy wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd, nieporównywalny z żadną inna marką. Gont Timberline HD jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród z dziedziny budownictwa.

TRUE SLATE

Jest najpiękniejszym i najtrwalszym pokryciem dachowym znanym człowiekowi. W rzeczywistości dachy z lupka wytrzymują setki lat, znosząc największe grymasy przyrody.

 

 

GRAND CANYON

Niesamowita głębia koloru i wzór dachówki zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Unikatowa technologia produkcji zapewnia bezkonkurencyjną wytrzymałość pokrycia.

 

 

GRAND SLATE

Tradycyjne wzornictwo połączone z surowcami najwyższej jakości zapewnia niesamowitą trwałość podkreśloną efektem trójwymiarowości i niespotykaną dotąd intensywnością koloru.

 

 

CAMELOT

Jest doskonałym połączeniem stylu i ponadczasowego piękna, materiał ten jest najlepiej zaprojektowanym gontem w historii. Każdy posiadacz takiego dachu ceni sobie jakość i podkreśla tym swój indywidualizm.

 

 

AKTUALNA PROMOCJA
LIDREX – Lider pokryć dachowych
PPHU LIDREX RYSZARD PYRZ
UL. MICKIEWICZA 12
62-500 KONIN
TEL/FAX 63 - 244-10-98

Godziny otwarcia:
09:00 - 17:00 - Pon. - Pt.
09:00 - 14:00 - Sob.
biuro@lidrex.konin.pl


Wyświetl większą mapę
TARTAK LIDREX
SŁAWSK 90
62-586 RZGÓW
TEL: 63/ 220-23-64
TEL KOM. 506-673-581

Wyświetl większą mapę