Akcesoria

Firma Klöber-HPi powstała w wyniku połączenia firmy Klöber GmbH z firmą Hausprofi International. Zarówno firma Klöber jak i HPi rozpoczynały swoją działalność w Niemczech w latach 60-tych w zakresie produkcji akcesoriów dachowych i przez wiele lat były wiodącymi producentami w tej dziedzinie.
Firma Klöber na początku produkowała głównie elementy przejść przez połać dachową, kominki wentylacyjne. Do tej pory jest w tej dziedzinie wiodącym producentem w Europie. Ciągły intensywny rozwój powodował poszerzanie oferty o inne produkty związane z wentylacją i zabezpieczeniem dachu, a już w 1989 roku rozpoczęto produkcję nowoczesnych membran dachowych o wysokiej paroprzepuszczalności. W bardzo krótkim czasie firma Klöber również w tym asortymencie stała się jednym z wiodących producentów w Europie.

Gwarancja jakości

Produkty „od profesjonalistów dla profesjonalistów” w rozsądnym stosunku cenowym to dla firmy Klöber-HPi tak samo ważne jak obszerne aktualne portfolio produktów. Wewnętrzne i zewnętrzne badania adekwatne do rozwoju rynku i zmieniających się wymagań gwarantują najwyższą jakość produktów.
Najwyższa jakość produktów oraz bardzo konkurencyjna oferta handlowa sprawiają, że firma Klöber-HPi jest na rynku, zarówno europejskim jak również polskim, jednym z najbardziej atrakcyjnych partnerów handlowych w zakresie akcesoriów dachowych.

 Produkty:

Venduct® przejścia dachowe dla dachów spadzistych to pełny system zawierający płyty podstawowe do dachówek, łupka, gontu, pokryć z blachy, oraz uniwersalne, a także kominki wentylacyjne, wywietrzniki kanalizacyjne, przejścia dla przewodów do solarów i akcesoria.

 


Flavent® przejścia dachowe do dachów płaskich.
Produkty dostępne od roku 2011.

 

 

Permo® membrany dachowe i ścienne, paroizolacje Wallint®, maty rozdzielcze oraz akcesoria.. Firma KLÖBER oferuje pełny system membran dachowych i ściennych, paroizolacji oraz elementów klejących i uszczelniających, gwarantujący prawidłowe wykonanie szczelnego pokrycia wstępnego oraz zabezpieczenia warstwy termoizolacyjnej dla każdego dachu spadzistego.

 

Easy Form® uniwersalna taśma łącząca to nowoczesna taśma klejąca przeznaczona do zastosowania na wszelkiego rodzaju połączenia i uszczelnienia w obrębie dachu, jak np. połączenie dachu i komina czy też dachu i ściany.

 

 

Systemy komunikacji dachowej i zabezpieczeń przeciwśniegowych. Uniwersalny system oraz system Trapac® oferują pełny asortyment stopni dachowych, ław kominiarskich, haków bezpieczeństwa oraz płotków przeciwśniegowych, rur przeciwśniegowych lub śniegołapów do wszystkich rodzajów pokryć dachowych.

 

Prismax® wyłazy dachowe i dachówki świetlikowe. Uniwersalne, trwałe i proste w montażu wyłazy dachowe oraz akrylowe, odporne na starzenie dachówki świetlikowe gwarantują odpowiednie doświetlenie pomieszczeń nieużytkowych.

 

 

Rozwiązania dla kalenicy, kosza, okapu i obróbek dachu spadzistego. Pełny system produktów niezbędnych do prawidłowego wykończenia dachu spadzistego, takich jak: spinki do dachówek, klamry do gąsiorów, elementy zabezpieczenia i wentylacji kalenicy, okapu, kosza dachowego, podpórki łat kalenicowych itp.

 

Wentylacja i zabezpieczenie kalenicy i naroży dachu. Szeroki asortyment taśm wentylacyjnych takich jak Roll-Fix®, Compact-Roll®, Ventotec® itp. oraz wywietrzników kalenicowych ze szczotkami, umożliwia prawidłowe zabezpieczenie i wentylację każdej kalenicy lub naroża dachu spadzistego.

AKTUALNA PROMOCJA
LIDREX – Lider pokryć dachowych
PPHU LIDREX RYSZARD PYRZ
UL. MICKIEWICZA 12
62-500 KONIN
TEL/FAX 63 - 244-10-98

Godziny otwarcia:
09:00 - 17:00 - Pon. - Pt.
09:00 - 14:00 - Sob.
biuro@lidrex.konin.pl


Wyświetl większą mapę
TARTAK LIDREX
SŁAWSK 90
62-586 RZGÓW
TEL: 63/ 220-23-64
TEL KOM. 506-673-581

Wyświetl większą mapę